Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Працюємо на перемогу! Разом вистоїмо!

Ви стикалися з проблемою, коли мастило видавлювалося зі з'єднань? Застосування консистентних мастил та олив тут малоефективне. Чим їх замінити? Компанія "Dow Corning" розробила високоякісну альтернативу - пасти "Molykote".

Вони містять тверді висококонцентровані мастильні складові, що і обумовлює їх властивості. Головною сферою застосування паст є початкове складання обладнання та його опрацювання. Залежно від того, де і як будуть застосовуватися пасти, вони поділяються на різьбові, складальні та густі.

Різьбові мають загальне призначення, їх можна вважати універсальними. Зазвичай пасту цього типу використовують у складанні різьбових з'єднань, призначених для роботи при підвищених температурах. Підшипники та лицьові вали також можуть бути змащені різьбовою пастою. Складальні мастильні пасти особливо ефективні при складанні ковзних поверхонь, а також фрикційних контактів. Вони добре витримують високі навантаження. Фахівці рекомендують використовувати збірну пасту як «переробне» мастило.

Густі пасти мають дуже широку сферу застосування. Вони ефективні при мастилі різних поєднань поверхонь (метал/пластик, наприклад). Паста подібного типу може бути використана в підшипниках та інших ковзаючих поверхнях, що зазнають великих стискаючих навантажень.

Мідне мастило Molykote Cu-7439 Plus
Мастильна паста Molykote G-Rapid Spray
Мастильна паста Molykote HSC Plus
Мастильна паста Molykote P-1900
Тверда мастильна паста Molykote P74
Паста Molykote P-40
Різьбова паста Molykote 1000
Складальна паста Molykote G-n Plus
Технологічна паста Molykote HTP
Паста Molykote DX Paste
Мастильна паста Molykote D Paste
Паста Molykote P-1500
Складальна паста Molykote M-77
Різьбова паста Molykote P-1600
Паста для болтових з'єднань Molykote P-37 Paste
Адгезивна паста Molykote TP-42
Складальна паста Molykote U-n
Мастильна паста Molykote X Paste

Популярні товари

МІДНА ЗМАЗКА MOLYKOTE CU-7439 PLUS

© Ember