Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Працюємо на перемогу! Разом вистоїмо!

Molykote HSC Plus: Надійне мастило для болтових та електропровідних деталей

У сучасній промисловості, де точність, надійність та ефективність є ключовими чинниками, правильний вибір мастила для болтових та електропровідних деталей вкрай важливий. Molykote HSC Plus, який виробляється компанією Dupont, є оптимальним рішенням, що забезпечує бездоганну роботу таких компонентів.

Однією з головних переваг мастила Molykote HSC Plus є його висока міцність та стійкість до навантажень. Воно розроблене з використанням передової формули, яка містить високоякісні синтетичні базові масла та спеціальні добавки для покращення його властивостей. Це дозволяє мастилу ефективно змащувати та захищати болти та електропровідні деталі від зносу, корозії та утворення непотрібних відкладень.

Растворитель DOWSIL DS‑2025 для очищения от застывшего силикона

растворитель силиконов DOWSIL DS-2025 Чтобы очистить загрязненную затвердевшим силиконом поверхность производственных помещений и оборудования, резервуаров, труб, полов, применяют растворитель силиконов DOWSIL DS-2025, содержащий катализатор деполимеризации.
Благодаря своим уникальным качествам силикон широко применяется в быту и на промышленных предприятиях. При эксплуатации полимерных материалов, к сожалению, происходит их оседание и накапливание на поверхности оборудования и инструментов. Раньше поверхности, особенно труднодоступные, с помощью обычных растворителей очищали долго, тяжело и с большими трудозатратами.

Помогает решить эту проблему DOWSIL DS-2025, высокоэффективный растворитель твердых силиконов, который производит международная химическая компания DOW, мировой лидер в производстве силиконов. С помощью этого средства, удаляющего силикон посредством деполимеризации, можно быстро и эффективно очистить производственные помещения и оборудование от засорения.

Яке мастило для супортів і напрямних краще

Смазка для суппортов и направляющих

Мастило для супортів і направляють дозволяє полегшити експлуатацію деталей гальмівної системи, оскільки вони працюють в складних умовах. Існує кілька типів мастил. Спробуємо систематизувати інформацію, і відповісти на ряд питань, що цікавлять власників авто.

Відразу варто зазначити, що виробники поділяють мастило на два типи - пасту і спрей. Перед тим як перейти до перерахування їх видів і марок, необхідно визначитися, якими характеристиками повинна володіти мастило супорта. При агресивному стилі водіння або їзді по гірських серпантинах температура супорта може досягати + 300 ° С, а в міських умовах він може розігрітися до + 150 ° С ... 200 ° С. Крім цього, на супорт впливає волога, бруд, реагенти, якими посипають дороги. Тому мастило для супортів і його направляють повинна бути:

  • неагресивним по відношенню до гумових і пластмасових деталей машини;
  • не втрачати своїх властивостей при впливі води, гальмівної рідини або інших речовин, які можуть її вимити або розчинити;
  • високотемпературним мастилом, тобто, не втрачати своїх температурних властивостей при + 180 ° С і більше;
  • не повинна втрачати своїх фізичних властивостей при значних морозах (від -35 ° С і нижче).

Високотемпературна паста Molykote Cu-7439 для опорних підшипників ротаційних печей

Високотемпературна паста Molykote Cu-7439 для опорних підшипників ротаційних печей

Останнім часом на споживчому ринку хлібобулочних виробів спостерігається тенденція падіння попиту на сорти хліба масового виробництва. В умовах жорстокої конкуренції виробники хлібобулочної продукції розширюють асортимент своїх товарів. З метою отримання відчутного економічного ефекту вони намагаються мінімізувати виробничі витрати.

Цього дозволяють досягти невеликі ротаційні печі, застосовувані замість громіздких тунельних і тупикових печей. Останні відрізняються більшою продуктивністю, але завантажуються лише частково. Ротаційні печі дозволяють випускати широкий асортимент хлібобулочних виробів при оптимальних витратах.

Смазки с пищевым допуском Molykote для технического обслуживания сепараторов

В настоящее время производства молочных изделий применяют огромное количество разнообразного оборудования. Из наиболее значимых можно выделить сепараторы, предназначенные для процесса разделения теплого цельного молока на две составляющие: обезжиренное молоко и сливки при условии одновременной очистки жидкости от всяческих загрязнений и молочной слизи. Сепараторы применяются также и в виде нормализатора молочной жирности.

Также как и в любом другом оборудованим, в работе сепаратора могут возникнуть разные проблемы.

На резьбовые соединения оборудования сепаратора очень часто попадает вода, что влечет за собой образование коррозии. Чтобы защитить резьбовые соединения от ржавчины, нужно использовать смазки с пищевым допуском, для примера, отлично зарекомендовавшую себя пасту Molykote Р-1900.

Паста Molykote Р-1900 имеет пищевой допуск H1 и обладает свойством отличной адгезиии к металлу. Смазка обеспечивает надежную защиту резьбовых соединений от коррозии.

Популярні товари

МІДНА ЗМАЗКА MOLYKOTE CU-7439 PLUS

© Ember