Оливи моторні та промислові Україна, мастила промислові Працюємо на перемогу! Разом вистоїмо!

Компаунд DowSil 4

DowSil 4

Компаунд DOWSIL 4, минуле найменування якого – Dow Corning 4, являє собою термостійку речовину, стійку також перед хімічними впливами і використовувану як герметизуючу мастило, що забезпечує електроізоляцію. DOWSIL 4 працює при температурі від -40 до +200 °C.

Застосування DOWSIL 4

Компаунд використовується для захищаючих свічкових ковпаків як мастило, що підвищує герметичність і дає додаткову електроізоляцію, також для більш легкого складання сполучень металу та пластмаси, металу та гуми. DOWSIL 4 забезпечує високу герметичність штекерних роз'ємів та спрощує їх збоку, змащує зовнішні поверхні контактів, щоб підвищити електроізоляцію та захистити від окислення. Компаунд застосовується для змащування ущільнюючих елементів, наприклад, пічних дверей у харчовій промисловості, а також у вузлах тертя.

DOWSIL 4 формує проміжний шар для монтажу датчиків витратомірів. Крім того, речовина застосовується як роздільний склад виготовлення полімерних елементів, як роздільний склад, що використовується в поліграфії для відрізних машин. Крім цього, речовина використовується в точках тертя DOWSIL 4, застосовується для ущільнення та роботи електричних контактів.

Компаунд має наступні переваги: морозо-, термо- та хімічну стійкість, працездатність у вогкості, високі діелектричні властивості, сумісність з більшою частиною пластмас і еластомерів. Також речовина допускає NSF/ANSI 51 та NSF/ANSI 61, що застосовуються у сферах виробництва харчових продуктів та водопостачання. Крім того, DOWSIL 4 не має температури краплини.

Речовина DOWSIL 4 допомагає уникнути розпаду мастила внаслідок хімічно агресивного середовища, ліквідує електричний пробій, скорочує частоту повторного змащування, зменшує деформацію елементів із пластику та гуми.

Компаунд DOWSIL 4 поєднує наступні пари тертя матеріалів: метали, пластик, метал із пластиком, метал із еластомером, пластик із еластомером.

Купити DowSil 4

Популярні товари

МІДНА ЗМАЗКА MOLYKOTE CU-7439 PLUS

© Ember