! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Шукаєте хороший компаунд, який не боїться сильних морозів і стійкий до термічного та хімічного впливу? Ми пропонуємо Вам підібрати такий із лінійки, розробленої компанією “Dow Corning” — світовим лідером у галузі новітніх розробок.

Компаунди“Molykote” можуть бути використані не тільки для змащування. Вони не пропускають воду і не проводять струм, що робить матеріал особливо необхідним, коли важлива повна герметизація з'єднання та його електроізоляція. Що стосується шкали температур, за якої матеріал зберігатиме свої властивості, то вона досить широка і підійде для потреб практично будь-якого: від -40 до 204°С.

Де найкраще використовувати компаунд “Molykote”? Матеріал був спеціально розроблений для мастила клапанів і кранів (водопровідні, прохідні та ін.). Як герметик, він хороший для систем з вакуумом і під тиском. При зовнішньому використанні матеріал добре почувається навіть на судновому устаткуванні, де піддається складним погодним умовам і впливу води. Якщо потрібний захист від хімічних впливів (наприклад, для ізоляції підземних сполук), компаунд також стане відмінним рішенням.

Важливим фактором у виборі саме цих компаундів стане і той факт, що вони не леткі та відповідають усім екологічним нормам.

Компаунд Molykote 111
Компаунд Molykote 7 (Dow Corning 7)
Компаунд Dowsil 340
Компаунд Dow Corning High Vacuum Grease
Компаунд DowSil 4
Компаунд DowSil 3099
Компаунд Molykote 3179
Компаунд Molykote G-807
Компаунд DOWSIL Sylgard 184
Компаунд DOWSIL Sylgard 186

Популярні товари

МІДНА ЗМАЗКА MOLYKOTE CU-7439 PLUS

© Ember