! Компанія Ембер намагається працювати у черговому режимі та реагувати на усі Ваші звернення. Відвантаження товару можливе за узгодженням із Вашим менеджером

Мастильні матеріали Molykote

Мастильні матеріали Molykote

Офіційний представник Molykote та DOWSIL в Україні

Molykote – мастильний матеріал високої якості. Компанія Dow Corning пропонує застосовувати цей матеріал як змащування деталей механізмів, що труться, за екстремальних умов роботи:

 1. при посилених навантаженнях;
 2. у великому діапазоні зміни температур;
 3. в умовах пилу та бруду;
 4. в умовах агресивного хімічного середовища

На відміну від своїх мінеральних аналогів, Molykote не дає приводу для нестачі мастильної активності поверхонь, що труться. Цей чинник дії Molykote дуже важливий збільшення терміну життя устаткування. Застосування для змащення саме цього матеріалу робить непотрібною чистку забруднених поверхонь деталей, що труться. А загалом це веде до тривалої роботи механізмів без аварій та знижує витрати на їх обслуговування.

Каталог Dow Corning пропонує поряд з рідким мастилом й інші спецматеріали для змащення:

 1. мастила консистентні
 2. мастильні склади
 3. різні пасти
 4. покриття для зменшення тертя
 5. дисперсії

Весь перелік продукції, вказаної в каталозі, може працювати в діапазоні температур від – 226 до + 1400 градусів.

Особливістю консистентного мастила Molykote є його здатність доставити необхідний мастильний матеріал у місця, де важко здійснити змащення традиційними методами, що дозволяє говорити про те, що Molykote має досить високу ефективність. Ефективність консистентних мастил Molykote посилюється під час роботи у різних екстремальних умовах: чи то агресивні середовища, чи зміни температурного режиму чи щось інше екстремальне.

Смазки Molykote

В основі консистентних мастил Molykote знаходяться мінеральні масла, але можуть застосовуватися і синтетичні рідини (в тому числі і силіконові масла) з різними присадками, що забезпечує ефективність мастила. Dow Corning організовано за міжнародними стандартами ISO 9001. Це говорить про те, що до продукту Molykote не буде претензій щодо якості і всі характеристики цього продукту завжди будуть незмінними.

Легко зрозуміти, чому компанія Dow Corning має значну кількість нагород, просуваючи свої товари та послуги на ринку. Пов'язано це з тим, що:

 1. компанія будує виробництво з використанням найкращих світових технологічних рішень;
 2. компанія має репутацію постачальника якісного товару, що поставляється суворо у договірні терміни.

Придбати Molykote можна на сайті EmberOil.com

Популярні товари

МІДНА ЗМАЗКА MOLYKOTE CU-7439 PLUS

© Ember